Tel:
798257446
 • Pomoc Drogowa

  POMOC DROGOWA
  Nie czekaj! Wezwij pomoc drogową:798257446
 • Holowanie

  Awaria?
  Potrzebne holowanie? ZADZWOŃ: 798257446
 • Auto pomoc

  AUTO POMOC
  AWARIA?! Nie czekaj! DZWOŃ!:798257446

POMOC DROGOWA GDAŃSK

Autohol
Świadczymy usługi z zakresu holowania pojazdów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, obwodnicy trójmiasta, autostrady A2 . Holowanie pojazdów jest dla nas codziennością, posiadamy w tym zakresie doświadczenie. Holowanie pojazdów po kolizjach drogowych na terenie trójmiasta oraz pod wskazany adres w innych częściach kraju. Holowanie samochodów niesprawnych oraz wyrejestrowanych jest dla nas codziennością. Nie ryzykój, zadzwoń do profesjonalistów: 798257446
Pomoc drogowa pomagamy odpalić
Holowanie samochodów to nie wszystko. Dysponujemy Pomocą drogową   - gdy w drodze zabraknie Ci paliwa, nasza laweta je dostarczy, jeśli akumulator odmówi posłuszeństwa - nasza Pomoc Drogowa przyjedzie z pomocą.
pomoc drogowa gdańsk
Pomoc drogowa to nie jedyna dziedzina w jakiej się specjalizujemy, zajmujemy się także transportem samochodów. Transportujemy samochody z dowolnego miasta pod wskazany adres. Pomoc drogowa jest główną dziedziną naszej działalności jednak transportujemy także wózki widłowe i inne pojazdy.
POMOC DROGOWA ARAUTO RADZI:
Laweta awaria
CZerwone kontrolki?
Co zrobić gdy zobaczysz na swoim liczniku czerwoną kontrolkę?
Arauto Pomoc Drogowazaleca natychmiastowe zatrzymanie pojazdu i wyłączenie silnika, gdy tylko na desce rozdzielczej pojawi się kontrolka koloru czerwonego. Jeśli pali się czerwona kontrolka i unieruchomiłeś pojazd, zadzwoń po Pomoc Drogową Arauto, tel: 798257446, pomożemy, naprawimy a nawet pod dom odstawimy - Po to właśnie jest Pomoc Drogowa Arauto
Pomoc drogowa radzi trójkąt
Trójkąt ostrzegazwczy
Podczas gdy doszło do awarii należy zachować kilka zasad. Pomoc drogowa zaleca wyłączyć silnik gdy coś niepokojącego dzieje się z Twoim samochodem. Postaw trójkąt ostrzegawczy by powiadomić innych użytkowników drogi. Do czasu przyjazdu lawety załóż kamizelkę odblaskową. Jeśli pomoc drogowa jeszcze nie dotarła a czekasz na ruchliwej drodze, lub czujesz się niebezpiecznie oddal się od samochodu aby w razie ewentualnej kolizji nic Ci się nie stało i zaczekaj do przyjazdu lawety.

POMOC DROGOWA GDAŃSK

Pomoc drogowa Gdańsk

POMOC DROGOWA JEST NASZYM ŻYCIEM,LAWETA PRAWĄ RĘKĄ.

Pomocą drogową zajmujemy się od początku prowadzenia działalności, mamy doświadczenie w transporcie pojazdów. Jeśli Twój pojazd odmówił posłuszeństwa wystarczy zadzwonić!

Działamy głównie na terenie Gdańska i Trójmiasta, jednak na życzenie klienta przewieziemy pojazd na drugi koniec polski lub nawet za jej granice.

Nasza laweta jest gotowa do natychmiastowego transportu.

Jeśli Twój pojazd odmówił posłuszeństwa lub po prostu musisz przewieść pojazd z punktu "A" do punktu "B" wystarczy zadzwonić po naszą pomoc drogową.

Podczas transportu naszymi lawetami dokładamy wszelkich starań aby transport przebiegał na najwyższym poziomie. Możesz być pewny, że kierowca naszej lawety dołoży wszelkich starań aby wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Pomoc drogowa - Holujemy bezpiecznie!
 • Nasze lawety holują samochody na terenie Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.
 • Pomoc Drogowa Arauto, pomaga na drodze w przypadku braku paliwa, gdy rozładuje się akumulator, lub gdy złapiesz "kapcia".
 • Lawety Arauto, są tanim transportem pojazdów. Sprawdź!
 • Holujemy pojazdy z punktu "A" do punktu "B", nawet jeśli punkt "B", jest za granicą.

Pomoc drogowa w Gdańsku Arauto © . Wszystkie prawa zastrzeżone.