AWARYJNE ODPALANIE SAMOCHODU PRZEZ POMOC DROGOWĄ

POMOC DROGOWA W GDAŃSKU

 

ŚWIADCZYMY TAKŻE USŁUGI Z ZAKRESU AWARYJNEGO ODPALANIA SAMOCHODÓW ZADZWOŃ: 798257446

 

Temperatura jest jednym z czynników pogarszających sprawność akumulatora. Zima jest także okresem, kiedy w naszych samochodach jest zwiększony pobór prądu. Zwłaszcza w okresie zimowym dochodzi do sytuacji kiedy alternator traci swoją sprawność a akumulator jest niedoładowany. Okres zimowy jest więc wymagającym czasem dla naszych samochodów, czasem dochodzi do sytuacji gdy o poranku gdy spieszymy się do pracy samochód odmówi posłuszeństwa. 

Gdy dojdzie do sytuacji gdy nasz akumulator jest rozładowany i nasz pojazd nie odpali, służymy pomocą, wystarczy zadzwonić: 798257446 ,
nasza pomoc drogowa przyjedzie.

Pamiętać jednak należy o kilku istotnych sprawach. Awaryjne odpalanie samochodu przez pomoc drogową

Doszczętnie rozładowany akumulator powinien być ładowany niskim prądem aby nie uszkodzić jego cel, ładowanie za pośrednictwem "kabli" w pewnych sytuacjach może doprowadzić do jego uszkodzenia.

Jedna z częstych metod jest to odpalanie samochodu na "lince", podczas takich prób odpalania należy pamiętać, że może to doprowadzić do uszkodzenia układu rozrządu silnika a to kończy się jego remontem.

Po uruchomieniu samochodu w jakikolwiek sposób należy sprawdzić poziom ładowania w naszym samochodzie. Sprawdzenia poziomu ładowania możemy dokonać za pomocą miernika elektrycznego. Poziom ładowania powinien wynosić 14,5 Volta, jednak nie powinien wynosić mniej jak 14 Volt.

Jeśli samochód ma problem z poziomem ładowania - jest on za niski, należy udać się do warsztatu samochodowego w celu usunięcia usterki.

Jeśli masz problem wystarczy wezwać naszą autopomoc, zadzwoń: 798257446

 

Pomoc drogowa w Gdańsku Arauto © . Wszystkie prawa zastrzeżone.